رییس کمیسیون املاک و مستغلات شورای شهر قزوین گفت: در رابطه با اظهاراتی که پیرامون مجموعه مدیریت شهری وجود دارد، باید پیگیری‌های قانونی صورت بگیرد تا اعتماد عمومی مردم به نمایندگان منتخب صدمه نبیند.

به گزارش فیداربن، احد چگینی شامگاه شنبه در جلسه علنی شورای شهر قزوین اظهار داشت: برخی اظهاراتی که پیرامون مجموعه مدیریت شهری وجود دارد، نسنجیده است و ما از رییس شورای شهر انتظار داریم که موارد و مسائل مطروحه را از طریق قانون پیگیر باشد.

وی تاکید کرد: چنین اظهاراتی و تهمت‌هایی علیه اعضای شورای شهر، اعتماد عمومی مردم را نسبت به انتخاب نمایندگان کاهش می‌دهد و این درحالی است که مراجع قانونی برای رسیدگی به تخلفات وجود دارد و نباید به تشویش اذهان عمومی اقدام شود.

چگینی بیان داشت: خوشبختانه در جامعه ابزارهای قانونی به اندازه کافی موجود است؛ اما برخی صرفا  فرافکنی می‌کنند و به جای اقدامات مقتضی و وارد میدان عمل شدن، کج بودن اتاق را بهانه می‌کنند.

این عضو شورای شهر یادآور شد: در قانون جامع مدیریت شهری، وظایف اماکن تاریخی درون شهر، به شهرداری‌ها واگذار خواهد شد و این قانون تا پایان دولت اجرایی می‌شود تا ۱۶ نهاد تحت نظارت شهرداری فعالیت کنند.

پایان خبر/