فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین گفت: امام خمینی (ره) استقلال و هویت را به مردم ایران هدیه کرد و به تنهایی در مقابل استکبار ایستاد که باید قدردان این نعمت بزرگ باشیم.

به گزارش روز سه شنبه فیداربن، سرهنگ پاسدار مهدی صادق پور با تسلیت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) اظهار داشت: با گذشت سه دهه از رحلت امام راحل همواره عشق به امام خمینی در جامعه اسلامی موج می‌زند و هر سال که از فقدان این مرد بزرگ می‌گذرد مردم با عشق و ارادت بیشتری این آئین را برگزار می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) معمار و پایه‌گذار اصلی جمهوری اسلامی ایران و الگوی تمامی مردم آزاده جهان به خصوص دنیای اسلام است.

صادق پور عنوان کرد: برگزاری باشکوه مراسم ارتحال بنیان‌گذار انقلاب نه فقط برای زنده نگه داشتن نام بلکه، زنده نگه داشتن و یادآوری اهداف و تفکر انقلاب و حفظ و تقویت روحیه انقلابی‌گری در تمامی نسل‌ها و به ویژه نسل جوان است.

رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات شهرستان قزوین گفت: مراسم گرامیداشت ارتحال امام خمینی(ره) در سطح شهرستان قزوین توسط حوزه های مقاومت بسیج برگزار خواهد شد و همچینین تعداد بیش از ۱۵۰ نفر به استعداد سه دستگاه اتوبوس به مراسم گرامیداشت و تجدید میثاق با امام خمینی (ره) در مرقد مطهر امام خمینی روز سه شنبه ۱۴ خرداد ماه اعزام می شوند.

صادق پور بیان کرد: ضرورت تبیین شخصیت حضرت امام (ره) در شرایط کنونی جدی‌تر است و باید نوجوانان و جوانان امروز بیشتر با ابعاد شخصیتی و فکری وی آشنا بشوند.

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد ع قزوین تاکید کرد: انقلاب اسلامی دستاوردهای زیادی به دنبال داشته که حاصل زحمات و تلاش‌های امام راحل (ره) است.

وی اظهار کرد: امام خمینی (ره) بارها بر عدم مذاکره با آمریکا تأکید داشتند و فرمودند حتی شورای انقلاب حق مذاکره با آمریکا را ندارد، امام می فرمودند که آمریکا شیطان بزرگ است، دشمن اول مسلمانان و هیچ غلطی نمی تواند بکند؛ آمریکا از اسلام سیلی خورده و تا آخر عمر بر علیه آن مبارزه خواهیم کرد.

رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات شهرستان قزوین اظهار کرد: وظیفه ما در قبال نظام و امام تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری برای پیشبرد انقلاب اسلامی ایران است تا پرچم آن به دست صاحب اصلی اش امام زمان (عج) برسد.

پایان خبر/