دبیر شورای شهر قزوین گفت: در رابطه با ضرب وشتم خبرنگار صداوسیما توسط عوامل شهرداری مراتب در مراجع قضایی در دست بررسی است و اگر شهرداری مقصر باشد، عذرخواهی می‌کنیم.

به گزارش فیداربن، مهدیه السادات قافله باشی عصر امروز در جلسه علنی شورای شهر قزوین گفت: اخباری در فضای مجازی منتشر شده مبنی بر اینکه خبرنگار صداو‌سیمای مرکز استان با ماموران شهرداری درگیر شده است که تاکنون گزارش کاملی به دست نرسیده و همه اطلاعات در حد اظهارات شفاهی است.

وی افزود: بنده طی تماسی که با شهردار منطقه الوند داشتم، مشخص شد که موضوع در دست بررسی است و اینطور نیست که شهرداری قزوین کاملا مقصر باشد. به طور حتم پس از تحقیقات توسط مراجع قضایی و اعلام نتیجه، مراتب اطلاع رسانی می‌شود.

عضو شورای شهر قزوین بیان داشت: تا زمانی که دستورات قضایی و شفا سازی در این خصوص صورت نگیرد نمی توان هیچگونه تصمیمی اتخاذ کرد و فضاسازی که علیه مجموعه مدیریت شهری  قزوین رقم خورده، ناعادلانه است.

قافله باشی تاکید کرد: بنده به نوبه خودم متعهد خواهم شد که اگر در این اتفاق پیش آمده، شهرداری مقصر باشد، عذرخواهی کنیم و نتیجه را به طور کامل برای مردم تشریح خواهیم کرد.

به گزارش فیداربن، صبح امروز خبری در رسانه‌های استان قزوین منتشر شد مبنی بر اینکه شب گذشته ۲۰ مهرماه سال جاری ماموران شهرداری قصد تخریب مخروبه نیمه تمامی در حومه شهر قزوین را داشتند که خبرنگار صدا و سیما حین عکسبرداری از محل، مورد ضرب وشتم عوامل شهرداری قرار می‌گیرد و جهت مداوا در بیمارستان شهید رجایی بستری می شود.

به گزارش این پایگاه، روابط عمومی صدا و سیمای قزوین در واکنش به این اقدام اعلام کرد: این نوع عملکرد می‌تواند آثار مخربی بر چهره سپهر رسانه‌ای استان ایجاد کند و امیدواریم که چنین اتفاقاتی را شاهد نباشیم.

۶۷٫۷۷/م

پایان خبر/