نایب رییس و سخنگوی شورای اسلامی شهر قزوین در واکنش به مساعدت‌های شهرداری به سازمان بهزیستی، خواستار نتایج عملکرد سازمان بهزیستی شدند.

به گزارش فیداربن، در جلسه علنی شورای شهر قزوین، پس از تشریح لایحه شهرداری مبنی بر مساعدت به سازمان بهزیستی به مبلغ ۵۰ میلیون تومان از محل ماده ۱۶، دوتن از اعضای شورای شهر نسبت به کمک‌های صورت گرفته به این سازمان خواستار گزارش عملکرد شدند. این کمک‌ها که در راستای تجهیز مراکز سازمان بهزیستی صورت می‌گیرد، در سال ۹۶ رقمی بالغ بر ۷۰ میلیون تومان را به خود اختصاص داده بود و امسال با رقمی کمتر در صحن علنی شورا مطرح شد.

«سیده منیره قوامی» سخنگوی شورای اسلامی شهر قزوین گفت: ما با این لایحه موافقت کردیم، اما بارها به آقای وارثی (مدیرکل بهزیستی استان قزوین) گفتیم که درقبال مساعدت‌ها، گزارشی ارائه شود که این هزینه‌ها در کجا صرف می ‌ود.

نایب رییس شورای شهر قزوین نیز گفت: خواسته ما این است که صورت وضعیتی از نتایج اقدامات سازمان بهزیستی به شهرداری و شورای شهر ارائه شود تا ببینیم این هزینه‌ها در کجا صرف می‌شود. تاکنون چنین گزارشی به مجموعه مدیریت شهری ارائه نشده است و باید بدانیم که جامعه هدف ما چه کسانی هستند.

«مهدی عبدالرزاقی» تاکید کرد: لازم است که در انتهای این لایحه حتما قید شود که گزارش سازمان بهزیستی ارسال گردد. متاسفانه طی کمک‌ها و مساعدت‌های مختلفی که به سازمان‌ها و نهادهای مختلف داریم، همیشه قید کردیم که گزارش عملکرد ارائه دهند، اما شاهد چنین موضوعی نیستیم.

۶۷٫۷۷/م

پایان خبر/