مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین گفت: به منظور کنترل مفید و قانونمند بر توزیع گوشت مرغ با قیمت مصوب در بازار شعبه سیار تعزرات حکومتی در کشتارگاه های مرغ مستقر شد.

به گزارش فیداربن به نقل از روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان قزوین، محمود احمدی روز پنجشنبه با اعلام این خبر افزود: در ادامه طرح نوروزی امسال که با الویت حمایت از مصرف کننده و اقشار ضعیف و کمک به سالم سازی فضای کسب و کار صورت گرفت، ماموران تعزیرات حکومتی در کشتارگاه های مرغ مستقر شدند.

وی اضافه کرد: نظارت و مواجهه قانونی و قاطعانه با متخلفان از مهم ترین اهداف طرح است که شعبه سیار تعزیرات در  کشتارگاه مرغ آن را انجام می دهند.

احمدی با بیان اینکه اجرای مصوبه ستاد تنظیم بازار استان از الویت کاری استان برخوردار است، اظهار داشت: ارائه ۳۰ درصد تولید گوشت مرغ استان به بازر مصرف با قیمت مصوب از مهمترین مسائلی است که باید رعایت شود.

این مسئول تاکید کرد: در صورت ممانعت از عرضه گوشت مرغ با قیمت مصوب متخلفان با عنوان گرانفروشی و سایر عناوین تخلف مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

احمدی خاطرنشان کرد: طرح نظارتی نوروز ۹۸ به منظور مقابله با متخلفین اقتصادی از ۷ اسفندماه همزمان با سراسر کشور در استان آغاز شده و شهروندان می توانند در این ایام شکایتها و گزارشهای خود را به سامانه ۱۳۵ تعزیرات و ۱۲۴ سازمان صمت اعلام کنند.

پایان خبر/