معاون فرهنگی اجتماعی بسیج دانشجویی قزوین گفت: جشنواره فرهنگی رسول آفتاب با هدف تبیین و ترویج اندیشه ها، آرمان ها و سبک زندگی حضرت امام خمینی (ره) در دانشگاه های استان برگزار می شود.

فیداربن؛ مسعود سلگی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این جشنواره توسط سپاه صاحب الامر (عج) قزوین و با همکاری معاونت بسیج دانشجویی در سطح دانشگاه های استان برگزار می شود.

وی اضافه کرد: این جشنواره در چهار محور امام و استکبار ستیزی، امام و سبک زندگی ایرانی-اسلامی (ساده زیستی)، امام و اقتصاد مقاومتی، و شعار سال برگزار خواهد شد.

به گفته این مسئول دانشجویان و جامعه بسیج هنرمندان می توانند در صورت تمایل به شرکت در این جشنواره آثار خود را تا دهم تیر ماه سال جاری ارسال کنند.

سلگی با بیان اینکه مراسم اعلام نتایج آثار منتخب در نیمه دوم شهریور ماه برگزار می شود، اظهار داشت: در آئین اختتامیه این جشنواره قرار است که علاوه بر آثار فاخر از شخصیت ها و هنرمندان انقلابی برتر نیز تجلیل شود.

معاونت فرهنگی اجتماعی بسیج دانشجویی قزوین یادآور شد: دانشجویان می توانند برای شرکت در این جشنواره و کسب اطلاع بیشتر به واحد بسیج دانشجویی دانشگاه مراجعه کنند.

پایان خبر/

  • منبع خبر : ایرنا