تاخیر نیم ساعته در برگزاری جلسات علنی شورای شهر قزوین موجب انتقاد برخی از اعضای شورا شد.

فیداربن، به طور معمول هر هفته دو جلسه علنی در روزهای شنبه و سه‌شنبه راس ساعت ۱۸ توسط شورای شهر قزوین تشکیل می‌شود و با حضور اصحاب رسانه لوایح و طرح‌های شهری مورد بررسی و تصویب قرار می‌گیرد.

آنچه در این ماه‌های اخیر موجب انتقاد برخی اعضای شورای شهر شده، تاخیر در برگزاری جلسات است که معمولا بین ۲۰ تا ۳۰ دقیقه است.

چندی پیش موضوع تغییر ساعت برگزاری جلسات شورا از سوی «حمکت الله داوودی» رییس شورا مطرح گردید و قرار شد، تشکیل جلسات به ساعت ۱۷ موکول گردد.

«سیده منیره قوامی» عضو شورای شهر قزوین اظهار کرد: با اینکه جلسات یک ساعت عقب کشیده شده، اما همچنان برخی همکاران با تاخیر در صحن علنی حاضر می‌شوند که این مسئله باید مورد توجه اعضاء قرار گیرد.

«فرج الله فصیحی رامندی» عضو دیگر شورای شهر قزوین گفت:  مشکل اساسی تغییر ساعت نیست و ما هر ساعتی که انتخاب کنیم، برخی همکاران با تاخیر حاضر می‌شوند که این روند غیرمعمول است و نیازمند تغییر هستیم.

وی افزود: به نظر می‌رسد تغییر ساعت برگزاری جلسات مورد هدف اعضاء نیست و آنچه که باید مورد رعایت همه قرار گیرد، حضور به موقع در صحن علنی شورا است.

به گزارش فیداربن، عصر امروز که  جلسه علنی شورا در ساعت ۱۷ عنوان شده بود، اما همچنان اعضای شورای شهر با تاخیر در صحن علنی شورا حاضر شدند و این مسئله همچنان ادامه دارد.

پایان خبر/