مدیرعامل شرکت آب ایلام: مشکلی برای تامین آب زوار اربعین در مهران وجود ندارد. به گزارش خبرنگار مهر، افشین مظاهری عصر یکشنبه در بازدید از طرح جابجایی خط انتقال پایانه مرزی مهران گفت: احداث پل زیرگذر و روگذر جاده پایانه مهران منوط به جابجایی بخشی از خط اصلی انتقال آب شهر بود، لذا این شرکت با […]

مدیرعامل شرکت آب ایلام:
مشکلی برای تامین آب زوار اربعین در مهران وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، افشین مظاهری عصر یکشنبه در بازدید از طرح جابجایی خط انتقال پایانه مرزی مهران گفت: احداث پل زیرگذر و روگذر جاده پایانه مهران منوط به جابجایی بخشی از خط اصلی انتقال آب شهر بود، لذا این شرکت با تلاش شبانه روزی نسبت به جابجایی خط انتقال به طول  ۷۰۰ متر با قطر ۲۵۰میلیمتر و از نوع فولادی اقدام کرد.

وی  با بیان اینکه جابجایی خط مذکور از پیچیدگی خاصی برخوردار بود تصریح کرد: در زمان اجرای عملیات فوق تمامی اقدامات و تمهیدات لازم اندیشیده شد، تا این جابجای در کمترین زمان  ممکن انجام شود.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب  استان ایلام با اشاره به اینکه این شرکت آماده خدمت رسانی به زائران اربعین است یادآور شد: با برنامه ریزی ها و اقداماتی که در سال گذشته و سال جاری به خصوص در اجرای زیرساخت های آب صورت گرفته، تلاش می شود آب  مورد نیاز زوار و تمامی موکب ها، سرویس های بهداشتی و سایر کاربری های موجود در مرز مهران تامین شود و امسال مشکلی در رابطه  با تامین آب زوار اربعین نداریم.

پایان خبر/

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر