مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای قزوین گفت: پیش فروش بلیت سفرهای نوروزی 1398 در قزوین از 12 اسفندماه آغاز می شود.

به گزارش فیداربن، به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای قزوین، افشین پیرنون روز یکشنبه با اعلام این خبر افزود: به منظور ایجاد فرصت مناسب برای مسافران و ترویج فرهنگ سفر، پیش فروش بلیت درمحل پايانه هاي عمومي مسافربري از اواسط ماه جاری آغاز می شود.

وی همچنين اضافه کرد: مردم می توانند از محل دفاتر مركزي ودفتر فروش شركت هاي مسافربري در سطح شهر بلیت تهیه کنند.

پیرنون اطلاع رسانی در خصوص برنامه هاي نوروزي را مستلزم تشكيل ستاد نوروزی دانست و گفت: این ستاد به منظور ارائه خدمات جهت جابجايي مسافر و رضايت مندی مسافران در ايام نوروز به فعالیت می پردازد.

این مسئول در ادامه اظهار داشت: با همکاری پليس راه برای استانداردهاي فني وسايل‌ نقليه عمومی مسافربری به ويژه ناوگان عمومی هماهنگی هاي لازم انجام شده تا افزايش ايمني و آسايش در محورهاي استان تامين شود.

پیرنون تاکید کرد: قرار است امداد خودرو و جرثقيل هاي امداد جاده اي به صورت شبانه روزي توسط شركت هاي خدماتی آماده ارائه خدمات به مسافران باشند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای قزوین ادامه داد : تشكيل تيم نظارت و بازرسي از مجتمع هاي خدماتي- رفاهي بين راهي، خط کشی راه ها، ساماندهی علائم افقی و غیره در راستای ارتقاء ايمني مسافران نوروزی پیش بینی شده است.

پیرنون خاطرنشان کرد: سامانه ۳۰۰۰۱۴۳  با پيش شماره ۰۲۸ براي دريافت انتقادات و پيشنهادات و مشكلات احتمالي، سامانه نظارت مردمي ۱۱۰۱۲۰ پليس راه به منظورجلب مشاركت مردمي، سامانه اطلاع رساني ۳۰۰۰۷۰۷۰ براي ارتباط مردمي و سامانه پيام كوتاه ۱۴۱ برای اطلاع از آخرين وضعيت راهها در دسترس عموم شهروندان قرار دارد.

پایان خبر/