اعضای شورای شهر قزوین با لایحه شهرداری مبنی بر تهیه سبد کالای خانوار تحت پوشش کمیته امداد به مبلغ 40 میلیون تومان موافقت کردند.

فیداربن؛ در جلسه علنی شورای شهر قزوین، لایحه شهرداری با موضوع مساعدت به تهیه سبد کالای مورد نیاز خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد در دستور کار قرار گرفت. در متن این لایحه آمده است؛ با عنایت به درخواست نامه شماره ۱/۱۶۷۹۶۹ مورخ ۹۷/۰۲/۰۳ کمیته امداد امام خمینی(ره)، درخصوص تهیه سبد کالا مورد نیاز خانواده‌های تحت پوشش آن اداره در ماه مبارک رمضان، شهرداری در نظر دارد مبلغ چهارصد میلیون ریال (۴۰ میلیون تومان) از محل ماده ۱۶ مساعدت نماید.

«فرج الله فصیحی رامندی» رئیس کمیسیون مالی اقتصادی شورای اسلامی شهر قزوین در تشریح این لایحه گفت: کمیته امداد از شهرداری درخواست کرده تا در ماه مبارک رمضان  به مددجویان مساعدت‌های مالی صورت پذیرد. همکاران کمیسیون اقتصادی و مالی شورا به اتفاق موافقت کردند که این مساعدت انجام شود و این موضوع در کمیسیون به تصویب رسید.

«زهرا یوسفی» عضو شورای شهر قزوین ضمن موافقت با تصویب این لایحه، گفت: هنوز تعدادی از افراد بی‌بضاعت در انتظار پوشش کمیته امداد هستند و مدیرکل کمیته امداد نیز این موضوع را تاکید کردند. اما معاون کمیته امداد استان بعدها عنوان داشت که توانستیم رتبه برتر کشور را به لحاظ کاهش افراد تحت پوشش در کمیته امداد کسب کنیم. لذا به نظر می‌رسد در قبال مساعدت مالی لازم است تا بعدا گزارشی از اقدامات آنها دریافت کنیم تا نشان دهند که چه تعداد افراد تحت پوشش کمیته امداد قرار گرفته‌اند.

به گزارش فیداربن، این لایحه با موافقت اعضای شورای شهر قزوین به تصویب رسید.

پایان خبر/

  • نویسنده : میثم مالمیر