مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان طی بازدیدی سرزده از دفاتر شرکت‌های حمل و نقل کالای جاده‌ای واقع در شهرک صنعتی کاسپین ، پس از بررسی نحوه فعالیت شرکت‌ها و محرز شدن تخلفات، یک شرکت حمل و نقلی به مدت یکماه تعطیل گردید.

به گزارش فیداربن به نقل از روابط عمومي اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوين، افشین پیرنون مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان به همراه معاون حمل‌ونقل و اعضای کمیسیون ماده ۱۲ این اداره کل نحوه فعالیت شرکت های مستقر در شهرک صنعتی کاسپین را مورد بررسی قرار دادند.

پیرنون در این بازرسی سرزده یک دفتر حمل و نقلی را به دلیل تضییع حقوق راننده و عدم رعایت مقررات حمل و نقلی تعطیل و پلمپ اعلام کرد.

به گزارش فیداربن، طی این بازدید که در راستای نظارت بر اجرای قوانین و مقررات حمل و نقلی و همچنین جلوگیری از تضییع حقوق رانندگان صورت گرفت بر رعایت هر چه بیشتر قوانین و مقررات توسط شرکت ها در زمینه فعالیت های حمل و نقل کالا تاکید داشت.

این مقام مسئول در ادامه عنوان کرد: بازرسان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان به طور مستمر از شرکت های حمل و نقل کالا و همچنین کنترل اسناد حمل و نقلی رانندگان در سطح محورهای مواصلاتی استان بازدید به عمل می آورند .

پیرنون در این بازدید از نحوه صدور بارنامه، میزان اخذ کمیسیون مربوطه توسط شرکت، تراکنش مالی دستگاههای پوز شرکت و همچنین موضوع سو استفاده از کارت هوشمند رانندگان توسط شرکت ها را مورد بررسی و بازدید قرار داد.

پایان خبر/